fbpx

Videa

Bezpečnostní příčka RC3 - Habito® H včetně dveří

Montáž sádrokartonové příčky z desek Habito® H se zabudovanými bezpečnostními dveřmi Atex SAFE RC 3 od výrobce Porta Doors. Celá skladba konstrukce je certifikována na bezpečnostní třídu RC3.

Perforované akustické desky Gyptone

Objevte řadu absorbérů Gyptone. Velkoformátové sádrokartonové perforované desky pro řešení prostorové akustiky v interiérech a vytvoření příjemného prostoru s jedinečným designem. Díky nim získáte svobodu ve vyjádření kreativity ve vašem návrhu.

Proč zvolit vysokopevnostní sádrokarton Habito® H?

Pověste zdění na hřebík. Vysokopevnostní sádrokarton Habito® H s sebou přináší řadu výhod. Unese až 34 kg na jeden kotevní bod a to běžným vrutem bez hmoždinek.  Využití najde nejen na interiérové příčky, ale i podhledy a předstěny a zajistí vám akustický komfort v interiéru. Deska je zároveň impregnovaná a protipožární.

Pohoda bez hluku díky sádrokartonové předstěně

Trápí Vás hluk do sousedů? Máme pro vás řešení pomocí předstěny z Modré akustické sádrokartonové desky Rigips. Technický a zkušební ústav stavební Praha (TZÚS) jako nezávislý certifikovaný ústav provedl měření a potvrdil zlepšení zvukové neprůzvučnosti o 6 dB.

Tipy a triky

Zajímavosti

Seriál rekonstrukce bytu

Webináře